english    russian    latvian
  Jaunumi   Par uzmumu   Produkcija   Pakalpojumi   Kontakti   Saites        Pastt Lapas karte
 

meklt
  Jaunumi
rpnc 
jaunumu arhvs 

 
Akciju sabiedrības Liepājas Metalurgs remontu mehāniskajam ceham 40

2008. gada decembrī akciju sabiedrībā Liepājas Metalurgs atzīmēja 40. gadadienu, kopš remontu mehāniskais cehs strādā jaunās telpās.

1968. gada nogale tiek uzskatīta par mūsdienu remontu mehāniskā ceha, kas joprojām ir lielākā metālapstrādes ražotne Liepājā, dzimšanas laiku.
20. gadsimta 60. gadi bija rūpnīcas intensīvas izaugsmes laiks, lai tās darbaspēju nodrošinātu ar jaunām jaudām, bija nepieciešams būtiski paplašināt remontu mehānisko cehu, kurš līdz tam atradās 1901. gadā celta ēkā, un sapulcēt visus uzņēmuma remontdienestus vienuviet. Jaunā ēka uzņēmuma teritorijas tālākajā malā tika projektēta un uzcelta saskaņā ar tā laika pirmrindas sasniegumiem ergonomikā un darba organizācijā, arī mūsdienās tā atbilst augstajām prasībām, kādas noteiktas darba apstākļiem. Šodien remontu mehāniskais cehs būtībā ir patstāvīga rūpnīca liela uzņēmuma sastāvā, tas ir galvenais instruments, kas nodrošina Liepājas metalurģiskā uzņēmuma darbaspējas. Ceha ir 150 darbinieku un katrs no viņiem ir īsts sava darba meistars.
2009-01-16 13:48:05