english    russian    latvian
  Jaunumi   Par uzmumu   Produkcija   Pakalpojumi   Kontakti   Saites        Pastt Lapas karte
 

meklt
  Jaunumi
rpnc 
jaunumu arhvs 

 
Pensionētie metalurgi: šīs tikšanās mums ir kā dzīvības eliksīrs

Decembra paša nogalē Liepājas Latviešu biedrības namā notika gadskārtējais Liepājas Metalurga nestrādājošo pensionāru saiets.


Tā dēvētā "zelta fonda" tikšanās saskaņā ar akciju sabiedrības padomes un valdes lēmumu tiek organizētas jau daudzus gadus. Divreiz gadā Metalurgu dienā septembra beigās, kad atzīmē rūpnīcas dibināšanas gadskārtu, kā arī Ziemassvētku un Jaungada priekšvakarā ilggadējiem darbiniekiem tiek sagādāta iespēja atkal pabūt visiem kopā savējo pulkā, no pirmavotiem uzzināt, kā strādā un dzīvo uzņēmums, noklausīties brīnišķīgu koncertu. Katru gadu uzstājas pazīstami Liepājas mūziķi vai Liepājas Mūzikas koledžas jaunie talanti, kā arī viesi no Rīgas.
Pirms gadu mijas (nevis šogad!) vairāk nekā 250 pensionētajiem metalurgiem koncertēja viens no Latvijā populārākajiem estrādes māksliniekiem Normunds Rutulis. Mīlestība un siltums, kas skanēja ikvienā dziesmā, prieks par tikšanos ar kādreizējiem kolēģiem un iespēja no sirds parunāties pie kafijas tasītes, cienastu baudot pensionārus tas iepriecina, un viņi to novērtē
Paldies metalurgiem, ka viņi arī grūtos laikos par mums neaizmirst un organizē tādas brīnišķīgas tikšanās, kas mums ir kā dzīvības eliksīrs, sacīja ilggadējie darbinieki Leo Mucenieks un Rihards Ozoliņš.
2009-01-16 12:56:19